Galio group - Pirmojo „Gustavs“ verslo centro pastato statybai pasirinkome statybų bendrovę „Merks“

Rugpjūčio 6 d. 2021 — Verslui

Pirmojo „Gustavs“ verslo centro pastato statybai pasirinkome statybų bendrovę „Merks“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė sutartį su statybų bendrove „Merks“ dėl „Gustavs“ verslo centro pastato statybų Rygoje. Tai bus pirmasis iš trijų „Gustavs“ verslo komplekso pastatų, esančių Gustava Zemgala gatvėje 73, ir pirmasis projektas, kurį Rygoje planuoja įgyvendinti „Galio Group“. Verslo centro statyba prasidės šią vasarą.

„Gustavs“ projekte numatyti šešių aukštų biurų pastatai su dviejų lygių požemine automobilių stovėjimo aikštele, priestatu su medine stogo konstrukcija, stogo terasomis, konferencijų salėmis, ramaus ir aktyvaus poilsio bei renginių erdvėmis, restoranų zona, elektromobilių įkrovimo aikštelėmis, dviračių saugykla ir spintelėmis. Bendras komplekso plotas su požemine automobilių stovėjimo aikštele siekia 23 500 kvadratinių metrų. „GUSTAVS“ biurų kompleksas bus plėtojamas laikantis „BREEAM  Excellent“ tarptautinio tvarių pastatų standarto, todėl kiekviename pastate bus užtikrintas aukščiausias komforto lygis tiek darbuotojams, tiek lankytojams.

Kasparas Beitiņš, Latvijos „Galio Development“ valdybos narys: „Labai džiaugiamės, kad pasirinkus generalinį rangovą „Merks“, šis svarbus projektas pasiekė naują plėtros etapą. „Galio Group“ specializuojasi plėtoti tvarius pastatus, darniai įsiliejančius į aplinką ir bendruomenių gyvenimą, tad ir šio verslo komplekso pastatai taupiai naudos energiją, statyboje bus panaudojamos perdirbtos bei ekologiškos medžiagos. „Gustavs“ parke kuriame verslo erdvę, vadovaudamiesi ateities tendencijomis ir siekiame, kad ji įkvėptų būsimus darbuotojus. Be to, teritorija, kurioje plėtojamas projektas, yra perspektyvi Rygos teritorija, svarbi ateities miesto formavimui – tai verslo traukos centru tapęs „VEF“, kuriame sutelkiami jauni specialistai.

SIA „Merks“ valdybos narys ir statybos direktorius Andris Bišmeistars: „Tai vienas sparčiausiai augančių Rygos rajonų, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie jo plėtros. „Gustavs“ verslo centras padeda suprasti, kaip turėtų atrodyti naujausios kartos biurų pastatas – ekologiškas, harmoningas ir modernus. Šiame projekte užtikrinsime statybos ir priežiūros procesus, kad darbai būtų sėkmingai atlikti per pageidaujamą statybos laikotarpį ir laikantis parengto projekto.“

Pradedamą statyti biurų pastatą „Gustavs“ verslo parke jau išsinuomojo SEB grupės paslaugų centras Rygoje – statomas verslo centras bus prikaitytas SEB poreikiams, planuojama kad čia įsikurs 1 000 darbuotojų.

„Gustavs“ verslo centro architektai ir projektų autoriai yra SIA „Vilnis Miculis“. Statybų priežiūrą vykdo UAB „Buvuzraugi LV“.

Apie „Merks“:

Nuo 1996 m. Latvijoje veikianti statybų bendrovė „Merks“ yra visuomeninių, gyvenamųjų ir pramoninių pastatų bei inžinerinių statinių statybos generalinis rangovas. Latvijoje „Merks“ pastatė daugiau kaip 120 įvairių objektų, tarp jų yra visuomeniniai ir gamybiniai pastatai, inžineriniai statiniai bei daugiau kaip 1 500 butų. Statybų bendrovė „Merks“ priklauso pirmaujančiai Baltijos šalyse „Merko Ehitus“ grupei, kurios akcijos nuo 1997 m. įtrauktos į Talino vertybinių popierių biržos oficialųjį prekybos sąrašą.