Galio group - Bankas „Swedbank“ išsinuomojo ketvirtadalį plėtojamo verslo centro „WAVE“

Gruodžio 16 d. 2019 — Verslui

Bankas „Swedbank“ išsinuomojo ketvirtadalį plėtojamo verslo centro „WAVE“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“ ir bankas „Swedbank“ pasirašė biuro patalpų nuomos sutartį verslo centre „WAVE“, statomame Vilniaus Savanorių prospekto pradžioje. „Swedbank“ išsinuomojo 2260 kv. m ploto patalpas, kuriose įrengs klientų aptarnavimo padalinį ir skambučių centrą.

Šešių aukštų, 9.700 kv. m ploto verslo centras „WAVE“ statomas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM. Tai A energinio efektyvumo klasės pastatas, kuris dalį energijos pasigamins pats – ant verslo centro stogo sumontuoti saulės moduliai pagamins iki 10 proc. metinio verslo centro elektros poreikio. Dviejų lygių požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje bus įrengta 16 elektromobilių įkrovos vietų, vykstantiems į darbą dviračiu, bus įrengta dviračių saugykla, persirengimo kambariai bei dušai.

„Pasirinkome patalpas šiame verslo centre dėl strategiškai geros vietos klientų aptarnavimo padaliniui – aplinkui įsikūrę daug verslo įmonių, didelė gyventojų koncentracija. Ne mažiau svarbu ir tai, kad pastatas plėtojamas laikantis BREEAM standarto, todėl esame užtikrinti dėl jo kokybės, tvarumo ir komforto darbuotojams, kurį užtikrins inovatyvios pastato valdymo ir inžinerinės sistemos“, –  sako Gintaras Rakauskas, „Swedbank“ Nekilnojamojo turto ir administravimo paslaugų departamento direktorius.

„M.M.M. projektų“ plėtojamas verslo centras „WAVE“ siekia sertifikato Very good (angl. labai gerai).

„Verslo centre „WAVE“ pasiūlėme ypač gerą kokybės, kainos ir lokacijos santykį. Naujamiestis yra vienas perspektyviausių sostinės rajonų, kurio potencialas vis dar iki galo neišnaudotas. Naujamiestis įdomus verslui dėl didelės gyventojų koncentracijos, išvystytos patogios infrastruktūros tačiau naujų komercinių patalpų pasiūla čia yra santykinai ribota. Įsitikinome, kad modernių biurų patalpų paklausa šiame rajone yra labai aukšta ir viršijo mūsų lūkesčius“, – kalba Aurimas Martinkėnas, „M.M.M. projektų“ komercinių projektų direktorius.

Verslo centras „WAVE“, į kurį „M.M.M. projektai“ investuoja apie 18 mln. eurų,  pradėtas statyti praėjusių metų pabaigoje, o nuomininkai čia įsikurs kitų metų rudenį.

Šiuo metu „M.M.M. projektai“ Vilniaus Saltoniškių g. plėtoja ketvirtąjį biurų komplekso „S7“ etapą, kurį užbaigs 2021 m, o sostinės Laisvės prospekte kitų metų pradžioje pradės statyti verslo centrą „FREEDOM 36“.