Galio group - Būsimajame GUSTAVS verslo centre atšvęsta paskutinio statybų etapo pradžia

Rugpjūčio 25 d. 2022 — Verslui

Būsimajame GUSTAVS verslo centre atšvęsta paskutinio statybų etapo pradžia

Šiandien, rugpjūčio 25 d., nekilnojamojo turto vystytoja GALIO GROUP kartu su partneriais – statybų bendrove „Merks“, „SEB Global Services“ ir architektų biuru „Vilnis Mičulis“ – pažymėjo Latvijoje statomo GUSTAVS pastato konstrukcijų statybos pabaigą. Baigiamojo statybų etapo pradžiai pažymėti verslo centro stogas buvo papuoštos žaliu ąžuolo lapų vainiku – ekologiško gyvenimo ir sėkmės po šiuo stogu simboliu. Verslo centro statybas tikimasi baigti 2023 m. pradžioje.

GUSTAVS verslo centras yra pirmasis iš trijų tvarių verslo parko projekto pastatų VEF teritorijoje. Projektą sudaro šešių aukštų biurų pastatas su dviejų lygių požemine automobilių stovėjimo aikštele, atriumu su medine stoglangių konstrukcija, stogo terasomis, konferencijų salėmis, restoranų zona, elektromobilių įkrovimo patalpomis, dviračių saugykla ir persirengimo kambariais. Projektas parengtas ir vystomas laikantis aukščiausių tvarumo reikalavimų pagal BREEAM New Construction Excellent standartą, čia įsikurs SEB grupės paslaugų centro darbuotojai. Planuojama, kad SEB išsinuomos apie 11 000 kv. m ploto patalpas, kuriose galės įsikurti daugiau kaip 1 000 darbuotojų.

„Šiuo metu žengiame į paskutinį statybų etapą, kurį įgyvendinus, kitų metų pradžioje gyvybingoje VEF kaimynystėje duris atvers naujas modernus verslo kompleksas GUSTAVS. Pagal projekto koncepciją pagrindinį dėmesį kreipiame į estetiškai atrodančios, gerai prižiūrimos ir motyvuojančios viešosios erdvės, tinkamos tiek intensyviam darbui, tiek kultūriniams renginiams ir laisvalaikiui, sukūrimą. Naujasis verslo centras bus vieta, kurioje jo darbuotojai ir lankytojai galės burtis į naujas bendruomenes ir mėgautis unikalia modernaus didmiesčio rajono atmosfera bei privalumais“, – sako Kaspars Beitiņš, „GALIO Development“ valdybos narys Latvijoje.

„Galiu kalbėti visų daugiau nei 1 000 savo kolegų vardu, kurie džiaugiasi puikia pažanga, pasiekta statant naująjį biurų pastatą, ir nekantriai laukia kitų metų, kai persikelsime iš trijų dabartinių patalpų į GUSTAVS ir pagaliau dirbsime po vienu stogu. Neabejoju, kad užbaigus statybas GUSTAVS taps vienu moderniausių, įspūdingiausių ir tvariausių biurų pastatų Rygoje ir puikiai papildys Teika rajoną. Siekiame, kad GUSTAVS būtų geriausia vieta mūsų darbuotojams bendradarbiauti, kurti ir augti kartu. GUSTAVS mums taps platforma, kuri padės toliau plėtoti mūsų organizaciją ir daug dėmesio skirti darbuotojų gerovei“, – pabrėžia Aļesja Kirčenko, „SEB Global Services“ centro Rygoje vadovo pavaduotoja.

„Džiaugiamės, atliktų darbų rezultatu, pasiekėme aukščiausią verslo centro GUSTAVS tašką. Šiuo metu aktyviai dirbame ties atriumo stoglangio montavimu, o iki spalio pabaigos planuojame baigti fasado stiklinimo darbus, kurie leis visiškai uždaryti pastato karkasą“, – sako Andris Bišmeistars, „Merks“ statybų direktorius ir valdybos narys.

„Tai inovatyvus plėtros projektas, kuris prisidės prie Rygos urbanistinės aplinkos, neatsiliksiančios nuo pasaulinių tendencijų. Statant pastatą naudojamos aplinkai nekenksmingos medžiagos ir ypatingas dėmesys skiriamas energiją taupantiems sprendimams, pavyzdžiui, saulės kolektorių pastatymui ant verslo centro stogo. Nuoširdžiai dėkojame bendradarbiavimo partneriams GALIO GROUP ir „SEB Global Services“ už produktyvų ir sėkmingą bendradarbiavimą, kurio rezultatas – vienas moderniausių verslo centrų visoje Latvijoje“, – pabrėžia A. Bišmeistars.

Verslo centro GUSTAVS architektai ir projekto autoriai – „Vilnis Mičulis“. Statybos priežiūrą atlieka „Buvuzraugi LV“.