Galio group - Ketvirtajam „S7“ verslo centrui suteiktas „BREEAM New Construction Excellent“ sertifikatas

Gruodžio 28 d. 2021 — Verslui

Ketvirtajam „S7“ verslo centrui suteiktas „BREEAM New Construction Excellent“ sertifikatas

Ketvirtajam „Galio Group“ išplėtotam verslo centrui biurų komplekse „S7“ suteiktas tarptautinis tvarių pastatų sertifikatas „BREEAM New Construction Excellent“ – tai reiškia, kad pastatas ne tik tausoja energiją bei aplinką, bet ir užtikrina aukštą komforto lygį jame dirbantiems žmonėms.

Tvarių pastatų standarto BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) sertifikato siekiančių naujų pastatų vertinimo procedūrą sudaro dvi dalys. Pirmajame etape vertinamas statinio techninis projektas, o antrojo etapo metu, pasibaigus statyboms, atliekamas auditas ir išduodamas galutinis sertifikatas. „BREEAM New Construction Excellent“ yra vienas aukščiausių įvertinimų BREEAM skalėje, kurį „S7“ projektas gavo pirmasis Lietuvoje.

Ketvirtasis „S7“ pastatas, kaip ir visas verslo kvartalas, nuo pat pradžių projektuotas galvojant apie verslo centruose dirbsiančių žmonių komfortą, maksimaliai atsižvelgti į jų poreikius, judėjimą tarp statinio aukštų, galimybę patogiai bendradarbiauti visose pastato komercinių patalpų erdvėse.

„Tai buvo projekto ašis nuo pat idėjos ir brėžinių kūrimo stadijos. Sprendimai buvo priimami analizuojant ir prognozuojant būsimą pastate dirbsiančių žmonių elgseną. Ypatingas dėmesys šiame biurų pastate skirtas akustiniam komfortui, natūralios šviesos kiekiui darbo vietose, oro vėdinimo ir drėkinimo sistemoms, medžiagų ekologiškumui ir darnumui su aplinka. Šis BREEAM įvertinimas yra visos komandos bendro darbo ir profesionalumo rezultatas – plėtotojo „Galio Group“, verslo parko autorių ir projektuotojų „Archinova“, „Eventus Pro“, Arrow Architects“, verslo parką pastačiusios generalinės statybų rangos bendrovės „Mitnija“, tvarios plėtros konsultantų ir inžinierių „Vesta Consulting“. Šiame projekte nuo pat pradžių visi dirbome kaip viena komanda“, –  sako Aurimas Martinkėnas, „Galio Group“ projektų direktorius.

Ketvirtajame verslo centre ir dar dvejuose „S7“ biurų pastatuose įsikūrusi „Danske Bank“ komanda, viename verslo centre įsikūrusi „Telia Lietuva“ būstinė.

Biurų komplekso „S7“ ketvirtasis pastatas užbaigtas statyti 2021 m. sausį, jį valdo projektą  išplėtojusi „Galio Group“. Kitus tris verslo parko pastatus 2020 m. įsigijo Švedijos investicijų bendrovė „Eastnine“ – 128 mln. eurų vertės sandoris buvo vienas didžiausių Baltijos šalių NT sandorių rinkoje.