Galio group - Lietuviškas startuolis „GoRamp“ ir NT plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė biurų nuomos sutartį

Rugpjūčio 16 d. 2023 — Verslui

Lietuviškas startuolis „GoRamp“ ir NT plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė biurų nuomos sutartį

Logistikos valdymo sprendimų platformą sukūręs ir 3 mln. USD investiciją pritraukęs lietuviškas startuolis „GoRamp“, pasirašė biuro nuomos sutartį su nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrove „Galio Group“.

„GoRamp“ šių metų rudenį įsikurs „Kintų 11“ – tai neseniai užbaigti statyti 2600 kv. m ploto verslo namai sparčiausiai besikeičiančiame Vilniaus Šnipiškių rajone.

„Ieškojome biuro, atitinkančio mūsų kolektyvo dvasią – miestiško, dinamiško, kokybiško, modernaus. Biuro patalpų pasirinkamas sostinėje šiuo metu nemažas, tačiau daugelis patalpų siūlomos įrengtos ir jas reikėtų perdarinėti pagal mūsų poreikius. Todėl vienas svarbiausių „Kintų 11“ pasirinkimo kriterijų tapo nuomotojo lankstumas ir siūlymas pilnai įrengti biurą su baldais pagal mūsų poreikius. Be to, patiko pastato dydis, jaukumas, nedidelis nuomininkų skaičius, tobulai tiko ir biuro vieta greta centrinio verslo rajono (CBD), geras susisiekimas ir aplinkui išplėtota socialinė infrastruktūra“, – kalba Ugnė Palionytė, viena iš „GoRamp“ įkūrėjų.

Ji pasakoja, kad „GoRamp“ šiuo metu dirba 45 darbuotojai, o iki metų pabaigos kolektyvas ūgtels beveik dvigubai.

„Dalis mūsų esamų ir būsimų darbuotojų gyvena užsienyje, tad biure žmonių reikšmingai nepadaugės. Vis dėlto tinkamai įrengtos patalpos gali būti vienas iš veiksnių lankytis biure ir susitiki su komanda. Neketiname versti darbuotojų dirbti iš biuro – mums priimtinas hibridinis darbo modelis. Tačiau smagu susikurti vietą, kuri komandai patogi ir maloni, kurioje norisi būti“, – sako U. Palionytė.

„Kintų 11“ užbaigtas statyti šiemet pavasarį ir drauge su butų bei kotedžų projektu „Namai-Kintai“ sukūrė modernų kvartalą – jį suprojektavo architektūros studijos „Architektūros linija“ bei „PAO architektai“. „Galio Group“ investicijos į kvartą siekia 20 mln. eurų, taip pat, plėtodama šį projektą, „Galio Group“ už 130 tūkst. eurų suprojektavo ir pilnai įrengė dalį Kintų gatvės. Vilniaus miesto savivaldybė šiemet užbaigs greta projekto esančio Kintų skvero įrengimo darbus – šis miesto sodas su stogine-terasa, aikšte, vaikų žaidimo ir poilsio zonomis taps Šnipiškių bendruomenės ir visų vilniečių traukos centru.

„Pavasarį patys persikraustėme į „Kintų 11“ verslo namus ir, kaip vadovas, galiu patvirtinti, kad funkcionalus, jaukus biuras, įrengtas pagal pačių susikurtą viziją, tikrai motyvuoja komandą , – sako Nerijus Maknevičius, „Galio Group“ generalinis direktorius. – Apskritai didžiuojamės Kintų kvartalu. Mums pavyko sukurti autentišką, architektūriškai patrauklią ir kokybišką gyvenamąją bei verslo aplinką miesto centre“.

Verslo namai „Kintų 11“ yra visiškai išnuomoti ­– pastate taip pat įsikurs logistikos programinės įrangos bendrovė „Navitrans“, „Magnum“ koncerno bendrovė „Allium UPI“,  finansinių operacijų automatizavimo sprendimų įmonė „Continia Software“, nekilnojamojo turto ir verslo valdymo bendrovė „Landmark Capital“, architektų bei projektavimo bendrovė „Projektavimo sprendimai“.

NT plėtros bendrovė „Galio Group“ Vilniuje yra išplėtojusi tokius komercinius objektus, kaip biurų parką „S7“ sostinės centriniame verslo rajone, verslo centrą „Freedom 36“ (dabar „Girteka Park“) sostinės Laisvės prospekte, verslo centrą „Wave“ Savanorių prospekto pradžioje. Klaipėdoje bendrovė pastatė parduotuvę Prancūzijos prekybos tinklui „Dectahlon“ ir užbaigė pirmąjį daugiafunkcių komercinių patalpų projekto „Stock-O“ etapą. Rygoje pastatė biurą „SEB Global Services“ – tai pirmasis „Galio Group“ plėtojamo biurų parko „Gustavs“ etapas.

Šiuo metu „Galio Group“ Vilniuje įgyvendina gyvenamuosius kvartalus „reVingis“ ir „Jomanto parkas“.