Galio group - Pastatėme gyvenamąjį kvartalą „Jomanto parkas“ – siūlome įsigyti ir jau baldais apstatytų butų

Lapkričio 6 d. 2023 — Gyvenimui

Pastatėme gyvenamąjį kvartalą „Jomanto parkas“ – siūlome įsigyti ir jau baldais apstatytų butų

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ Vilniuje, greta 37 ha Jomanto parko, baigė statyti daugiabučių kompleksą, kuriame galima įsigyti ne tik dalinės ar visos apdailos butų, bet ir pilnai gyvenimui paruoštų baldais apstatytų butų.

Vilniaus Baltupių rajone išplėtotą gyvenamąjį kompleksą „Jomanto parkas“ sudaro 5 A+ energinės klasės daugiabučiai namai, kuriuose įrengti 237 nauji butai – jų plotas svyruoja nuo 27 kv. m ploto studentiško tipo būsto variantų iki 100 kv. m ploto butų šeimoms. „Galio Group“ į šio projekto plėtrą investavo 23 mln. eurų.

Gyvenamųjų namų kompleksą „Jomanto parkas“ suprojektavo architektų studija „Unitectus“. Pirmuose aukštuose įrengtos kelios komercinės patalpos, skirtos stomatologijos, estetikos ir kitoms paslaugoms teikti. Tarp gyvenamųjų namų suformuotas labai erdvus žalias uždaras kiemas gyventojų laisvalaikiui, kuriame įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, treniruoklių zona, poilsio vieta vyresnio amžiaus žmonėms. Požeminėse ir antžeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse iš viso įrengtos 242 vietos automobiliams.

„Šiuo metu projekte parduota daugiau nei 90 proc. butų. Projektas bei jo lokacija su aplink pilnai išvystyta infrastruktūra atitiko daugelio pirkėjų lūkesčius ir norus, todėl turtą čia įsigijo ir Baltupių bei aplinkinių rajonų gyventojai, besigerinantys savo gyvenimo sąlygas, ir studentai, besimokantys aplinkui esančiose keliose aukštosiose mokyklose, ir pirmo būsto pirkėjai, įvertinę puikų projekto kainos, kokybės, išvystytos infrastruktūros santykį. Bendraudami su pirkėjais pastebėjome, jog  būtent pastarosioms pirkėjų grupėms itin aktualūs jau įrengti butai“, – kalba Nerijus Maknevičius, „Galio Group“ generalinis direktorius.

Jis atkreipia dėmesį, jog pirmojo būsto pirkėjai dažnai neįvertina, kad savarankiškai įsirengti su daline apdaila įsigytą butą gali užtrukti 3-6 mėnesius, o visas šis pirkėjų skiriamas laikas bei dėmesys nėra įskaičiuojamas į įrengimo kainą. Taip pat, turtą perkant su paskola, visą įrengimo laikotarpį bankui teks mokėti įmokas už faktiškai nenaudojamą turtą.

„Įsigyjant gyventi jau paruoštą būstą, jo įrengimo kaina įskaičiuojama į bendrą būsto kreditą, o paskolos įmokos mokamos už jau naudojamą turtą. Be to, NT plėtotojas medžiagas ir baldus gali įsigyti pigiau, įrengti butą greičiau ir kokybiškiau, o, visiems darbams yra suteikiama garantija“, – teigia N. Maknevičius.

NT plėtros bendrovė „Galio Group“  šiuo metu Vilniuje įgyvendina konversijos projektą „reVingis“, kuriame planuojami beveik 600 naujų butų. Pirmo „River Space“ etapo statybos darbai jau baigiami, o antrąjį – „Park Space“ – planuoja baigti kitų metų IV ketv.