Galio group - Sostinės Šeimyniškių gatvėje rudenį planuojame pradėti gyvenamojo projekto „CityZen“ statybas

Balandžio 20 d. 2021 — Gyvenimui

Sostinės Šeimyniškių gatvėje rudenį planuojame pradėti gyvenamojo projekto „CityZen“ statybas

Šių metų rudenį planuojame pradėti gyvenamojo komplekso statybas Vilniaus Šeimyniškių g.  – dviem etapais „CityZen“ projekte bus pastatyti 302 butai ir apie 2.000 kv. m  komercinių patalpų pirmuose pastatų aukštuose. Investicijos į A++ energinės klasės projektą sieks 30 mln. eurų.  

CityZen“ daugiabučių gyvenamųjų namų kompleksą sudarys 6 gyvenamųjų namų korpusai su požeminėmis automobilių saugyklomis ir paslaugų bei prekybos paskirties patalpomis pirmuose aukštuose. Siekiant užtikrinti Vilniaus savivaldybės rekomenduotą perimetrinį užstatymą, išilgai Šeimyniškių g. suprojektuoti 6-8 aukštų namo korpusai, o vidinėje teritorijos dalyje – 5 aukštų.  

Projektuodami  šį gyvenamąjį kompleksą mes ir mūsų partneriai architektai labai glaudžiai bendradarbiavome su Vilniaus miesto savivaldybe. Mūsų visų tikslas – kurti miestą, kuris būtų malonus ir funkcionalus tiek dabar, tiek ateinančioms kartoms. Ypatingą dėmesį skyrėme ne tik užstatymo tipui, kuris darniai užpildytų šią urbanizuotą Vilniaus vietą, bet ir fasadams, kurie nuramintų įsivyravusį spalvų ir tekstūrų chaosą. Investuojame į kokybiškas, kilniai senstančias fasadų medžiagas. Taip pat daug kalbėjomės su aplinkinėmis gyventojų bendrijomis ir atsižvelgėme į jų pageidavimus įrengti patogius praėjimus pro „CityZen“ kompleksą iki Šeimyniškių gatvės“, – pasakoja Rūta Grucienė, „Galio Group“ gyvenamojo būsto direktorė. 

Bendrovių „Aketuri Architektai“ ir „Viltekta“ kurtame projekte bus įrengti nuo 25 kv. m ploto iki 102 kv. m ploto nauji butai. Taip pat 20 nestandartinių dviejų aukštų būstų su individualiais britiško tipo kiemeliais – tai bus ženkliai aukštesniapie 5 m aukščio, būstai. Visi butai suprojektuoti su balkonais arba terasomis, vidinėje komplekso dalyje gyventojams bus įrengtos apželdintos poilsio ir laisvalaikio zonos.  Pirmame aukšte nuo Šeimyniškių gatvės bus įrengtos prekybos ir paslaugų paskirties patalpos – prie pastatų joms numatytos papildomos erdvės kuriose galėtų įsikurti kavinių ar restoranų lauko terasos arba viešos poilsio zonos.  

„Projektas „CityZen“ taps namų erdve labai dinamiškoje Vilniaus dalyje –  šalia yra Neries krantinė, centrinis verslo rajonas, Senamiestis, aplinkui gerai išplėtota transporto, socialinė bei švietimo infrastruktūra. Ši vieta gali patenkinti įvairius aktyvių miestiečių poreikius, o mes siekėme kad „CityZen“ projektas funkcionalumu, patogumu atitiktų vietą, suteiktų jai pridėtinės vertės ir architektūrinės darnos bei  sukurtų jaukią namų erdvę būsimiems gyventojams“, – teigia R, Grucienė 

Statybos leidimą šiam projektui planuojame gauti šių metų rudenį ir pradėti statybos darbus, kuriuos planuojame įgyvendinti dviem etapais.  

Šiuo metu Vilniuje įgyvendiname gyvenamuosius projektus „Žvėryno parkas“ (Žvėryne),  „Namai Kintai“ (Šnipiškėse) ir „Jomanto parkas“ (Baltupiuose). Be „CityZen“ projekto, šiais metais ketiname pradėti statyti projektą „reVINGIS“ šalia Vingio parko, „Mosso“ Burbiškėse ir Bokšto XXI A“ Senamiestyje.