Galio group - Šventinio dekoro tendencijos 2023 m.

Gruodžio 11 d. 2023 — Gyvenimui

Šventinio dekoro tendencijos 2023 m.

Garsėjant šventiniam šurmuliui pabunda noras namus pasipuošti anksčiau. 🌲🎀

Dalinamės 2023 metų šventinio dekoro tendencijomis jūsų namams:

Brangakmenių tonai ir auksas. Kalėdos – spalvingas metas, tad tai puiki proga eksperimentuoti su įvairiausiomis spalvomis. Siekiant suteikti eglutei prabangos dvelksmo, puikus pasirinkimas yra sodrios smaragdo, rubino, safyro, aukso spalvos bei subtilūs jų deriniai.

2 eglutės. Dauguma tėvų turbūt yra patyrę – vaikai turi savo tvirtą nuomonę apie kalėdinį namų dekorą ir su jais pasiginčyti be galo sunku. O galbūt ir neverta, nes savo namuose galite apgyvendinti 2 eglutes: vieną sau, papuoštą pagal jūsų subtilų skonį ir kitą – spalvotą ir linksmą, skirtą vaikų džiaugsmui. Visi laimingi!

Masyvios dekoracijos. Žaiskite ne tik su spalvomis, bet ir dekoracijų masteliu. Jei daug smulkių dekoracijų jus slegia ir suteikia chaoso jausmą, išbandykite masyvias dideles dekoracijas. Labai tikėtina, kad jos jums patiks ne tik dėl estetikos, bet ir dėl patogumo – užtenka vos keleto masyvių dekoracijų ir darbas padarytas, o vaizdas skoningas ir šventiškas.

➖ Dekoras, žadinantis vaikystės nostalgiją. Kas jums primena jūsų vaikystę? Kabantys mandarinai? Saldainiai? Šiaudiniai žaislai? Senoviniai stikliniai įvairiaspalviai žaisliukai? Tradicinės raudona-žalia-auksinė spalvos? Pakabinkite jaukiausius prisiminimus ant kalėdinės eglutės namuose. Jausmingos Kalėdos taps dar jausmingesnės.

Dekoravimas už namų ribų. Pagalvokite, kaip smagu praeiti pro šventiškai papuoštą kaimyno kiemą ar padabintas jų duris. Suteikite šventinio džiaugsmo aplinkinių akims, puošdami ne tik namų vidų, bet ir jų išorę. Šventinis džiaugsmas jus pasitiks dar neįžengus į namus.

Netikėtų ir įvairių formų žaisliukai. Grybukai, avokadai, traukinukai, mašinytės, keksiukai – dabar galime džiaugtis beprotiškų formų gausa, tad kodėl negalime pasidžiaugti ja? Žinoma galime. Nostalgiškas spalvų ir formų chaosas, gausa, spindesys ir džiaugsmas akims – kada, jei ne per Kalėdas?

Tvarios dekoracijos. Tai ne tik mandarinai ir cinamono lazdelės. Gausiu tvarių idėjų sąrašu pasidalinsime sekančiame įraše!

Tradicinės spalvos sugrįžta. Klasika niekada nemiršta ir yra amžinai madinga. Tad savo Kalėdoms pasirinkę tradicines raudoną, žalią, baltą, auksinę spalvas niekada neprašausite nei estetine, nei tendencijų prasme.

Metališkumas ir futurizmas. Tradicijos ir šablonai ne jums? Tuomet siūlome išbandyti futuristinę, metališkais dekoro elementais padengtą eglutę, lyg nužengusią iš ateities. Išties, būtų labai įdomu pamėginti įsivaizduoti, kaip eglutės ir kalėdinis dekoras atrodys dar po 100 metų. Turite nuosavų ar AI sugeneruotų idėjų? Būtinai pasidalinkite komentaruose. 👁️‍🗨️

Puoškite, žaiskite ir kurkite ypatingą šventinį jausmą savo mylimuose namuose. 🎄

Daugiau patarimų apie namų interjerą ir šventinį dekorą rasite @galiogroup Instagram paskyroje: www.instagram.com/galiogroup #InterjerasKūnuiIrSielai