Galio group - Šventinis namų dekoras maksimalistams

Gruodžio 15 d. 2023 — Gyvenimui

Šventinis namų dekoras maksimalistams

Praėjusiame įraše pasidalinome idėjomis, kaip sukurti subtilų minimalistinį namų dekorą, o šiandien dėmesį skiriame tiems, kuriems Kalėdos be gausos žaisliukų, spalvų ir dekoracijų – ne Kalėdos! 🧸🎀

Tačiau kaip nuo gausos nenukeliauti link chaoso? 🌪️Dalinamės patarimais:

Išsirinkite spalvų paletę. Vienas iš būdų paslysti yra gausybė tarpusavyje nederančių spalvų viename kambaryje. Kad to išvengtumėte, internete išsirinkite jums gražiausią kalėdinę spalvų paletę (galite ieškoti pagal frazę „christmas color palette“ arba tiesiog „color palettes“, jei nenorite tradicinių kalėdinių spalvų) ir tuomet beliks tik ja vadovautis perkant bei dėliojant namų dekorą. Šio metodo privalumas – visos spalvos jau suderintos už jus, tad prašauti šansų beveik nelieka.

Dekoracijų rinkiniai. Jei norite suderinto maksimalizmo savo Kalėdoms, rinkitės žaisliukų rinkinius, kuriuose žaislai jau suderinti tarpusavyje, tad jums vargo iš karto sumažėja. Galite derinti 2 ar daugiau rinkinių, tačiau pirkdami juos įsitikinkite, jog šie tikrai „nekonfliktuos“ ant jūsų eglutės ir namų dekore.

Skirtingos spalvos ar formos? Pasirinkite, ar įvairovės į dekorą norite įkvėpti dėka skirtingų spalvų ar skirtingų formų, tekstūrų? Jei pasirenkate daugiau nei 2 skirtingas akcentines (ryškias) spalvas, tuomet stenkitės naudoti kuo mažiau skirtingų tekstūrų ir formų bei vengti dekoracijų su raštu.

Išsirinkite dekoro temą. Tai nebūtina, tačiau be galo smagu, skatina kūrybiškumą, apjungia namų dekoracijas tarpusavyje ir leidžia kasmet namus papuošti vis kita tema, kuri padės įžengti į kitą, jūsų norimą pasaulį.
Dalinamės temų idėjomis: Hario Poterio magiškas pasaulis, pasakų, fėjų ir elfų pasaulis, Laplandija jūsų namuose, magiškas žvėrelių miškas, 80-ųjų stilius, artdeco stilius, animaciniai filmukai ir t.t.

Dekoracijų gausa. Išsirinkus spalvas, dekoracijas ir temą, metas kibti į girliandas ir pasileisti plaukus! Tikroms maksimalistinėms gausioms Kalėdoms, užpildykite kiekvieną namų erdvę, kurią norisi užpildyti, eglutę nuo galvos iki kamieno nusagstykite žaisliukais ir girliandomis, išpuoškite visas lentynas, stalus, duris ir kitus paviršius. Jei dekoracijos parinktos tinkamai, jų gausa atrodys skoningai ir be galo jaukiai.

Tokie maksimalistiniai namų dekorai ypač tinkami smagiems šventiniams vakarėliams ir suteikia daug džiaugsmo ne tik mažiems, bet ir dideliems. Tad linkime šiek tiek išeiti iš proto ir susikurti magišką nuotaiką savo namuose! 🪄

Puoškite, žaiskite ir kurkite ypatingą šventinį jausmą savo mylimuose namuose. 🎄

Daugiau patarimų apie namų interjerą ir šventinį dekorą rasite @galiogroup Instagram paskyroje: www.instagram.com/galiogroup #InterjerasKūnuiIrSielai