Galio group - Šventinis namų dekoravimas su vaikais: kodėl svarbu?

Gruodžio 16 d. 2023 — Gyvenimui

Šventinis namų dekoravimas su vaikais: kodėl svarbu?

Praeitame įraše apie šventinį dekorą dalinomės viena iš 2023 metų tendencijų – tai dvi kalėdinės eglutės namuose: viena suaugusiems, papuošta pagal suaugusiųjų norus ir kita vaikams.🎄Tai puikus sprendimas tiems, kurie ne itin nori prileisti vaikų prie namų dekoravimo, nes vaikai turi savitą grožio supratimą, dažnai visai kitokį, nei suaugusieji.

Bet ar verta vargti ir leisti vaikams dekoruoti namus? Mes manome, kad tikrai taip:

Šeimos tradicijų dalis. Namų dekoravimas drauge gali tapti viena iš šeimos tradicijų, kurias vaikai galės perduoti iš kartos į kartą, leisdami joms gyvuoti dar ilgus dešimtmečius. Be to, prisiliesdami prie kalėdinio ruošimosi, vaikai susipažins ir su šventiniais papročiais.

Kūrybiškumo lavinimas. Prisiliesdami prie namų dekoravimo, vaikai lavina savo vaizduotę ir gebėjimą priimti sprendimus, kas be jokios abejonės pasitarnaus jų ateityje.

Bendravimo forma. Kalėdinio dekoravimo procesas suteikia galimybę šeimai susirinkti ir leisti laiką drauge, bendrauti, stiprinti komandinius įgūdžius, diskutuoti ir priimti bendrus sprendimus. Tai puiki gyvenimiška treniruotė!

Vaiko raida. Patiriamas teigiamų emocijų pliūpsnis, juoko dozė ir galimybė pačiupinėti įvairius žaisliukus, juos atpažinti ir derinti tarpusavyje prisideda prie vaiko emocinės sveikatos, pažinimo ir tinkamos raidos.

Buvimas lygiateisiu šeimos nariu. Leisdami vaikui prisidėti prie ruošimosi šventėms, komunikuojate jam apie pasitikėjimą ir buvimą tokiu pačiu svarbiu, lygiateisiu šeimos nariu.

Vaikystės prisiminimų kūrimas. Jums galbūt atmintyje įstrigs vienas kitas dužęs žaisliukas (visada galima naudoti plastikinius), bet vaikams tai bus be galo šilti, spalvoti prisiminimai, liksiantys visam gyvenimui – apie jūsų pasitikėjimą, tvirtą šeimos ryšį, mylimiausius žaisliukus ir tiesiog smagią vaikystę.

Tai visokeriopa nauda ne tik vaikui, bet ir visai šeimai. Tad verta leisti jiems ne tik dekoruoti, bet ir prisidėti prie Kūčių stalo dengimo, maisto gaminimo bei svečių pasitikimo.🎄

Linkime nuostabių šventinių akimirkų kūrimo drauge! 💜

Daugiau patarimų apie namų interjerą ir šventinį dekorą rasite @galiogroup Instagram paskyroje: www.instagram.com/galiogroup #InterjerasKūnuiIrSielai