Galio group - „Swedbank“ konsultacijų centras persikėlė į naujas patalpas verslo centre „Wave“

Spalio 9 d. 2020 — Verslui

„Swedbank“ konsultacijų centras persikėlė į naujas patalpas verslo centre „Wave“

Nuo šių metų spalio pradžios „Swedbank“ konsultacijų centras veikia naujose patalpose „Galio Group“ išpėtotame verslo centre „Wave“, kuris yra įsikūręs Savanorių prospekte Vilniuje. Kartu su banko konsultacijų centru į naujas patalpas persikėlė ir Savanorių prospekte veikęs „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinys. Iš viso verslo centre „Wave“ bankas nuomosis apie 2 tūkst. kv. m. patalpas.

„Skaičiuojame, kad naujose patalpose dirbs daugiau nei 170 klientų aptarnavimo specialistų ir konsultantų. Šiame verslo centre patalpas pasirinkome dėl pažangių biuro sistemų ir strategiškai geros vietos klientų aptarnavimui – aplinkui įsikūrę nemažai verslo įmonių, didelė gyventojų koncentracija“, – sako Jūratė Gumuliauskienė, „Swedbank“ klientų aptarnavimo tarnybos vadovė.

Pasak jos, taip pat svarbu, kad bendrovė „Galio Group“ pastatą plėtojo laikydamasi BREEAM standarto, pagal kurį įdiegus inovatyvias pastato tvarumo, valdymo ir inžinerines sistemas bus užtikrinta aukšta kokybė ir komfortas banko klientams bei darbuotojams.

„Atnaujiname klientų aptarnavimo padalinyje daug dėmesio skyrėme klientų komfortui, siekėme užtikrinti, kad gyventojams būtų pasiūlytos išmanios savitarnos priemonės, ir jie būtų aptarnaujami dar greičiau, patogiau ir lanksčiau“, − sako J. Gumuliauskienė.

Įrengdamas darbo vietas, „Swedbank“ atsižvelgė į tvarumo kriterijus. Čia naudojamas energiją taupantis išmanusis darbo vietų apšvietimas, biuro baldai pagaminti laikantis tvaraus verslo principų. Biuro patalpose taip pat įgyvendinti sprendimai, padedantys sumažinti šiukšlių kiekį, jos yra rūšiuojamos.

Pasak J. Gumuliauskienės, siekiant užtikrinti darbuotojų komfortą, naujose patalpose įrengtos specialios poilsio ir laisvalaikio erdvės. Tuo metu mokyklinio amžiaus vaikų turintys darbuotojai juos galės atsivesti į pamokų ruošos ir žaidimų erdvę, kuri dėl šiuo metu esančios pandemijos situacijos veiklą vykdys pagal galiojančias visuomenės sveikatos normas ir rekomendacijas.

„Swedbank“ kelia aukštus reikalavimus darbo aplinkos komfortui – tai, kad bankas pasirinko mūsų išplėtotą verslo centrą, laikome svarbiu įvertinimu. Tikime, kad biurų pastate „Wave“ įsikūrusi verslo bendruomenė atras modernios darbo vietos bei Naujamiesčio – vieno perspektyviausių sostinės rajonų – privalumus ir kartu pagyvins šią miesto teritoriją“ – sako Aurimas Martinkėnas, „Galio Group“ komercinių projektų direktorius.

Bendrovės „Galio Goup“ išplėtotas verslo centras „Wave“ turi energinio naudingumo A klasę ir  BREEAM įvertinimą Very Good (New Construction). Iki 10 proc. jame sunaudojamos elektros energijos bus pagaminama ant pastato stogo sumontuotoje saulės elektrinėje. Be to, dviejų lygių požeminėje aikštelėje įrengta 16 vietų elektromobiliams įkrauti, taip pat dviračių ir paspirtukų saugykla, persirengimo kambariai su dušais.

„Verslo centre dirbsiantiems žmonėms įrengta poilsio terasa ant pastato stogo, duris šiandien atveria naujos koncepcijos dienos pietų restoranas „iLunch“, kavinė „Caif Cafe“, – pasakoja A. Martinkėnas.

Verslo centras atidaromas beveik išnuomotas – laisvų patalpų liko apie 1 000 kv. m.

„Džiaugiamės, kad „Wave“ biurų pastate modernią darbo vietą rado ne tik stambios bendrovės, kurioms reikalingas didelis plotas, bet ir įmonės su mažiau darbuotojų, kurioms reikia kelių šimtų kvadratinių metrų ploto biurų – pavyzdžiui, neseniai pasirašėme nuomos sutartis su logistikos bendrove „Legarta Logistics“ bei Sakartvelo virtuvės restoranų tinklą valdančia bendrove „Matilda“. „Wave“ verslo centre kuriasi šių bendrovių administracijos“, – sako A. Martinkėnas.

Verslo centro „Wave“ statybos užbaigtos 2020 m. rugsėjo mėnesį.