Galio group - Tęsiame „GUSTAVS“ verslo centro plėtrą

Kovo 30 d. 2023 — Verslui

Tęsiame „GUSTAVS“ verslo centro plėtrą

„GUSTAVS“ verslo centras statomas dinamiškoje kaimynystėje – Gustava Zemgala pr. 73, Rygoje. Planuojama, kad pirmasis 6 aukštų pastatas, pastatytas pagal aukščiausius tvarumo sertifikato „BREEAM New Construction Excellent Fully Fitted“ reikalavimus, duris atvers jau šį pavasarį. Be to, vystytojas „GALIO GROUP“ turi leidimą statyti antrąjį pastatą, kurio statybos bus pradėtos, kai bus sudarytas tam tikras skaičius išankstinių nuomos sutarčių. Jau sulaukta susidomėjimo iš potencialių nuomininkų, ieškančių modernių biurų patalpų, kurios atitinka aukščiausius gerbūvio standartus.

„GUSTAVS“ verslo centrą sudarys trys biurų pastatai, kuriuose nuomininkams bus siūlomos modernios ir energiją taupančios patalpos. Pirmojo pastato statyba artėja prie pabaigos, o jo pagrindinis nuomininkas – bendrovė „SEB Global Services“ šį pavasarį turėtų jame įkurdinti daugiau nei 1 100 darbuotojų. „SEB Global Services“ išsinuomos maždaug 11 000 m2 ploto patalpas. Pastato stogas dengtas saulės baterijomis, o pastato statyboje naudojami tvarūs sprendimai.

Kaip ir pirmasis pastatas, antrasis ir trečiasis biurų pastatai bus 6 aukštų ir pastatyti pagal aukščiausius „BREEAM New Construction Excellent“ sertifikato standartus tvarumo srityje.

Vienas iš antrojo pastato privalumų yra galimybė lanksčiai pritaikyti patalpas kiekvienam nuomininkui individualiai – pastatą gali užimti ir vienas nuomininkas, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad daugelis įmonių vis dar taiko mišrų darbo modelį, viename aukšte gali įsikurti iki 8 nuomininkų. Antrojo projekto pastato antžeminis plotas sieks 14 300 m². Pastate bus įrengtas atriumas su laikančiomis medinėmis konstrukcijomis, užtikrinančiomis papildomą natūralų apšvietimą, restorano zona, konferencijų salės, dviejų lygių požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo vietomis, dušai ir persirengimo kambariai, taip pat apželdinta lauko erdvė, kurioje bus sukurtos sąlygos poilsiui.

Kaspars Beitiņš, „GALIO Development“ Latvijoje valdybos narys: „Mūsų, kaip nekilnojamojo turto vystytojo, tikslas – pasiūlyti lanksčius nuomojamo ploto ir išplanavimo sprendimus tiek didelėms, tiek mažesnėms darbuotojų kolektyvams. Ilgainiui pastebėjome, kad įmonės vis dar ieško erdvių, kurios būtų mažesnės pagal dydį ir taupiau naudotų energiją, tačiau su galimybe optimaliau jas išdėstyti, taip pat atsižvelgiant į tvarumo aspektus. Kalbant apie bendrą pažangą, ekonominė situacija taip pat privertė mus peržiūrėti savo planus, tačiau pirmojo pastato duris nuomininkui galėsime atverti per nustatytą laiką. Dėkojame „SEB Global Services“ už pasitikėjimą ir puikų bendradarbiavimą.“

„GALIO GROUP“ biurų pastatų portfelyje yra tokie sėkmingi projektai kaip „S7“, „Freedom 36“ ir „Wave“. Komercinės patalpos „Kintų 11“ Vilniuje projektas ir prekybos centras „Stock-O“ Klaipėdoje oficialiai perduoti eksploatacijai.

Daugiau informacijos:

Mārtiņš Roštoks
Pardavimo projektų vadovas Latvijoje
El. paštas: [email protected]
Telefonas: +371 273 36 627