Galio group - Užbaigėme pirmojo etapo statybas projekte „reVINGIS“

Birželio 4 d. 2024 — Gyvenimui

Užbaigėme pirmojo etapo statybas projekte „reVINGIS“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ užbaigė pirmąjį gyvenamojo komplekso „ReVINGIS“ etapą. Gegužės pabaigoje keturių korpusų daugiabučio „River Space“ statybos buvo pilnai baigtos ir gautas statybos užbaigimo aktas. Antruoju etapu statomuose butuose švęsti įkurtuves gyventojai galės kitų metų pradžioje.

Pirmąjį „reVINGIO“ komplekso kvartalą „River Space“ sudaro keturi korpusai su 146 butais, 7 komercinėmis bei kitos paskirties patalpomis, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo vietomis bei dviračių saugyklomis. Beveik visi butai ir patalpos yra parduoti.

„Pirmąjį etapą baigėme pardavę beveik visus butus – liko 5 laisvi. Didžiąją dalį naujakurių sudaro 25-35 metų gyventojai – tai arba pirmojo būsto pirkėjai, arba šeimos su vaikais, kurių gyvenimo kokybei itin svarbi projekto estetika, gamtos artumas ir kartu greitas bei patogus susisiekimas su miesto centru, darželiais, mokyklomis. Dažnas projekto pirkėjas ir anksčiau gyveno pietinėje miesto dalyje, tačiau nemažą dalį sudaro ir persikėlę iš šiaurinės dalies, kadangi visuomeninė infrastruktūra yra arčiau, o susisiekimas su miesto centru patogesnis bei greitesnis“, – apie užbaigtą pirmąjį „reVINGIO“ etapą kalba Nerijus Maknevičius, „Galio Group“ vadovas.

„Galio Group“ investicijos į pirmojo etapo statybas siekia 19 mln. eurų be PVM. „River Space“ kvartalą suprojektavo „Aketuri Architektai“ ir „Viltekta“, o statybas įgyvendino generalinės statybų rangos bendrovė Panevėžio statybos trestas (PST).

„Džiaugiamės, kad pavyko suprojektuoti puikų miestietišką kvartalą labai gamtiškoje vietoje – Neries pakrantėje, greta Vingio parko. Šis kvartalas svarbus miestui ne tik dėl to, kad konvertavo ilgai apleistą industrinę zoną, bet ir todėl, jog yra vienas pirmųjų konversijos projektų Vilkpėdėje, grąžinantis šią iki šiol pramoninę zoną miestui“, – sako studijos „Aketuri“ architektė Milda Rekevičienė.

„Esame rinkos senbuviai, per bendrovės darbo istoriją įvykdę daug stambaus masto, technologiškai sudėtingų projektų visoje Lietuvoje, tarp jų ir jų prabangių būsto projektų. „reVINGIS“ projektas tikrai išskirtinis,  tokių Vilniuje nėra daug, tad didžiuojamės prie jo prisidėję ir sklandžiai suvaldę tiek terminus, tiek projekto kainą. PST daug investuoja į įmonės modernizavimą, procesų skitmenizaciją, be to –  didžiąją dalį darbų atliekame savo jėgomis – subrangovus samdome palyginti nedidelei darbų daliai, todėl gebame efektyviai valdyti rizikas ir nepertraukiamai siekti rezultato“, – teigia PST generalinis direktorius Tomas Stukas.

Prie pat Neries upės ir Vingio parko plėtojamo „reVINGIO“ kvartalo statybos intensyviai vyksta toliau – šiuo metu statomas antrasis etapas „Park Space“ bus baigtas ir perduotas gyventojams kitų metų pradžioje.

„Lygiagrečiai vyksta ir aplinkos tvarkymo darbai – savo lėšomis jau sutvarkėme  ir perdavėme miestui anksčiau apleistą Neries krantinę, vadinamąjį bebrų taką – miestiečiams atvertas prie pat upės einantis žaliatakis, kuriuo dabar galima pasiekti Vingio parką. Pats takas išlaikytas natūraliu, o su šlaito viršumi jis sujungtas mediniais pėsčiųjų laiptais, taip pat įrengtos kelios apžvalgos aikštelės, iš kurų atsiveria vaizdas į Neries upės krantą. Neries krantinės atkarpos tvarkymo bei įrengimo darbus projektavo „Aketuri Architektai“, o investicijos siekia apie 300 tūkst. eurų“, – pasakoja „Galio Group“ vadovas N. Maknevičius.

Gyvenamasis kompleksas „reVINGIS“ yra viena pirmųjų solidžių verslo investicijų Vilkpėdės rajone. Jį sudarys iš viso 4 daugiabučių kvartalai, 14 gyvenamųjų korpusų ir apie 650 gyvenamųjų bei kitos paskirties patalpų – vietoje buvusios industrinės teritorijos čia kuriama moderni gyvenamoji erdvė su sava infrastruktūra patogiam judėjimui ir kokybiškam laisvalaikiui.