Galio group - Verslo centras WAVE pripažintas metų gaminiu

Sausio 12 d. 2021 — Verslui

Verslo centras WAVE pripažintas metų gaminiu

Generalinės rangos bendrovė „Binkauskas ir Stašinskas“ gavo aukso medalį „Lietuvos metų gaminio“ konkurse už „Galio Group“ projekto įgyvendinimą – verslo centro WAVE statybas Vilniaus Savanorių pr. 5.

„Lietuvos metų gamino“ konkursą Lietuvos pramonininkų konfederacija rengia jau 24-tus metus. 2020 m. konkurso Statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje bendrovė „Binkauskas ir Stašinskas“ pelnė aukso medalį už verslo centro WAVE statybos darbus.

Šešių aukštų, beveik 9 700 kv. m ploto biurų pastatas WAVE išplėtotas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM, siekiant sertifikato „Excellent“ – tai reiškia, jog pastatas draugiškas aplinkai bei jame dirbsiantiems žmonėms.

Pasak Tomo Tareilio, UAB „Binkauskas ir Stašinskas“ atstovo, šio verslo centro statybų metu ypatingo generalinio rangovo atidumo bei kompetencijos reikalavo biurų pastato vieta – greta stovi komerciniai pastatai, gyvenamieji namai, jau suformuota teritorijos inžinerinė infrastruktūra, Savanorių prospektas yra judri miesto arterija.

„Be to, kad reikia įgūdžių plėtoti aukštos energinės klasės pastatą pagal BREEAM standartą, vieta lėmė papildomų iššūkių. Reikėjo labai gerai suplanuoti darbų etapus, kad kuo mažiau trukdytume aplinkinių namų gyventojams, kita vertus, dalį darbų galėjome atlikti tik naktimis, kai vienoje pagrindinių miesto transporto arterijų nėra automobilių bei žmonių srauto. Dėl aplinkinių teritorijų užstatymo intensyvumo ieškojome netradicinių požeminės dalies sienų sutvirtinimo sprendinių“, – pasakoja T. Tareilis.

Jis teigia, kad verslo centras WAVE yra vienas tų projektų, kurie pareikalauja visų generalinio rangovo gebėjimų ir skatina ne tik sutvirtinti turimas kompetencijas, bet ir tobulėti.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ į šio biurų pastato plėtrą investavo per 18 mln. eurų.