KINTŲ 11 - naujos komercinės patalpos Šnipiškių rajone | GALIO GROUP
Gauti pasiūlymą

KINTŲ 11

 • Vieta

  Kintų g. 11, Vilnius

 • Plotas

  2551 m2

 • Statybų pabaiga

  2023 I ketvirtis

Gauti pasiūlymą

Apie

KINTŲ 11 – tai 2551 kv. m lanksčiai prisitaikanti erdvė drąsioms ateities idėjoms, prekybai ir paslaugoms. Į prabangų 4 aukštų pastato fasadą lyg apžvalginis denis įkomponuota erdvi bendra stogo terasa atveria dangoraižių panoramą – poilsio pertraukėlei ir maloniam pokalbiui prie kavos. Pro viso aukščio langus į komercines patalpas iš rytų, pietų ir vakarų pusės plūs natūrali šviesa, tačiau saulė nevargins – komfortas palaikomas modernia klimato kontrolės sistema. Lanksčiai transformuojamos erdvės prisitaiko prie verslo poreikių ir leidžia sėkmingai plaukti tiek pasroviui, tiek ir prieš srovę.

Pastato išorė ir vidinės erdvės kuriamos remiantis tvariu požiūriu į statinius, aplinką ir bendruomenę: pirmame aukšte numatyti atskiri įėjimai – patrauklūs prekybos ir paslaugų teikėjams, patogus švartavimasis – įrengiama uždara antžeminė ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė (iš viso 68 vietos) įkrovimo stotelės elektromobiliams, dviračių saugyklos, dušinės ir persirengimo kabinos, pastatas visą parą stebimas vaizdo kameromis.

Kaimynystė

Šnipiškėse intensyviai formuojasi naujasis Vilniaus centras: kyla administraciniai pastatai, gyvenamieji kvartalai, viešbučiai, gerėja susisiekimas. Nors rajonas ribojasi su centrine miesto dalimi bei išgyvena ambicingus pokyčius, išlieka ramiu ir patogiu uostu naujakuriams – gyventojams ir verslininkams. Būtent šiame įvykių centre kuriame jaukius namus verslui.

Pažinkite prabangą pėsčiomis pasiekti Vilniaus miesto savivaldybę, Registrų centrą ir centrinį verslo rajoną Konstitucijos prospekte. Taupykite brangų laiką – iki didžiųjų prekybos centrų skonių ir spalvų jūros, parduotuvių ir paslaugų – vos 500 metrų šviežiai išklotais šaligatviais, ramaus eismo gatvėmis ir dviračių takais. Ieškant KINTŲ 11 naviguoti nereikės ir Jūsų klientams, partneriams, visuomet būsite arti ir pakeliui.

 • A+

  Energinė klasė

 • 68

  Stovėjimo vietos

 • 4

  Aukštai

 • 301 m2

  Mažiausias galimas patalpų plotas nuomai

Privalumai

 • Moderni architektūra

  Sostinės rajone, kur jungiasi senos ir naujos architektūros tradicijos, modernus pastatas harmoningai įsilies į aplinką ir leis jausti ryšį su laikmečio dvasia. Panoraminiai langai užtikrins daug natūralios šviesos patalpose ir sukurs erdvumo pojūtį, o privati terasa taps jaukia sala malonioms kavos pertraukėlėms šurmuliuojančioje sostinėje. Kokybės pojūtį kurs ne tik A+ energinė klasė, privatumas, modernūs statinio inžineriniai sprendimai ir tvarios medžiagos, tačiau ir besikeičianti kaimynija, stiprėjantis bendruomenės vaidmuo ir pokytį kurianti sveiko rajono vizija.

 • Išplėtota infrastruktūra

  Strategiškai patogi miesto vieta šalia centro, centrinio verslo rajono pašonėje, su gerai išplėtota transporto bei socialine infrastruktūra. Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva tvarkoma apleista Šnipiškių teritorija tarp Kintų ir Giedraičių gatvių, kur bus sukurta patraukli, šiuolaikiška viešoji bendruomenės erdvė – šis traukos objektas reikšmingai padidins bendruomenės įsitraukimą, srautus ir darbuotojų poilsio kokybę. 

 • Tvarumas

  Pastato išorė ir vidinės erdvės kuriamos remiantis tvariu požiūriu į statinius, aplinką ir bendruomenę: jame bus įrengtos dviračių saugyklos ir dviratininkams skirti dušai bei persirengimo kambariai, įkrovimo stotelės elektromobiliams, verslo centro apylinkės bus apsuptos dviračių ir pėsčiųjų takais sveikesniam judėjimui. Prisidėdami prie žaliojo rajono idėjos įgyvendinimo, greta projekto pastato įrengiame jaukią salelę – vidinį kiemelį su poilsio zona, apželdiname stogo terasą bei projekto sklypą.

   

Pradėkite naują verslo etapą.